Podczas ząbkowania, naturalnym odruchem rodzica jest podanie dziecku leku obniżającego gorączkę i łagodzącego ból. Jednak nie zawsze należy zbijać łagodną gorączkę, ponieważ może okazać się przydatna w zwalczaniu niektórych infekcji. Dopiero przekroczenie temperatury 38°C jest wskazaniem do podjęcia leczenia. Ważne jest, aby szybko ulżyć dziecku w poczuciu ogólnego dyskomfortu (płacz związany z bólem, czerwone policzki, niespokojny sen ...). Camilia® zwalcza objawy związane z ząbkowaniem. W przypadku gdy tylko pojawi się  gorączka, biegunka lub silny ból, który może towarzyszyć zapaleniu zębów, wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem.

homeopathie-bebe2.png


Odpowiednie rozwiązanie na ząbkowanie!

Camilia® jest rozwiązaniem wspomagającym naturalny proces, jakim jest ząbkowanie. Camilia® może być stosowana jednocześnie z innymi lekami.

 

 

Dawka dostosowana do nasilenia objawów ząbkowania

Camilia® łagodzi objawy związane z ząbkowaniem: marudzenie, niespokojny sen, czerwone policzki, ślinotok, płacz, opuchnięte dziąsła, nie ograniczając się do samych dolegliwości bólowych dziąseł.

Lek Camilia® może być podawany o dowolnej porze dnia i nocy, w 3 - 6 pojedynczych dawkach w ciągu 24 godzin, przez 3 do 8 dni. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, czy są związane z ząbkowaniem.

Skład pod kontrolą

Formuła zawiera trzy aktywne składniki homeopatyczne :

  • Chamomilla vulgaris 9CH
  • Phytolacca decandra 5CH
  • Rheum 5CH